AKGİRİŞİM Müteahhitlik Müşavirlik ve
Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş

AKGİRİŞİM Müteahhitlik Müşavirlik ve Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş

EN
AZ
TR

TİCARİ VE KONUT KULLANIMLI KARMA GAYRİMENKUL


Akgirişim proje büyüklüğü 300 milyon usd olan Akbatı Rezidans ve Akbatı Alışveriş ve yaşam merkezi projelerini başarı ile tamamlamıştır.

Projenin kapsamı:

AKBATI ALIŞVERİŞ VE YAŞAM TARZI MERKEZİ

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Tarzı merkezi toplam 243.000 m2 inşaat alanına ve 65.500 m2 net kiralanabilir alana sahiptir. Sahip olduğu modern dizaynı, Türk ve uluslararası olmak üzere karma 200 prestijli markası, 9 sinema salonu, uluslararası mutfaklardan lezzetler sunan restoranları, çocuk oyun alanları, eğitim alanları ve 3000 araç kapasiteli kapalı otoparkı ile Akbatı projesi İstanbul’un en kapsamlı alışveriş ve yaşam tarzı merkezlerinden biri olmayı hedeflemektedir.

AKBATI REZİDANSLARI

11 ile 21 katlı yeşil ve mavi kuleler Akbatı Alışveriş ve Yaşam Tarzı merkezinin üzerinde yükselmektedir. Kapalı ve açık yüzme havuzları, spor salonları, ikamet hizmetleri, sosyal tesisleri, 7/24 concierge hizmetleri gibi benzersiz ayrıcalıklar sunan 348 rezidans dairesi ile kendi sakinlerine kalite ve konforu sunmaktadır. 1 den 4,5 yatak odasına kadar geniş yelpazede seçenek imkanı sunan Akbatı projesi bölgede fark yaratarak büyük ilgi çekmiştir.

FESTIVAL PARK

5000 kişilik oturma kapasitesi ile Festival Park, konserlere ve sosyal etkinliklere ev sahipliği yaparak Akbatı Rezidans sakinlerine, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Tarzı merkezi müşterilerine ve çevre sakinlerine sosyal yaşama değer katarak büyük bir farklılaştırma yaratır.

RESTORANLAR SOKAĞI

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Tarzı merkezinin hemen bitişiğinde olan ve üzerinde özel restoranların olduğu sokak ana projenin ayrıcalıklı ve prestijli bir parçasıdır.
Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketlerinden biri olan AKİŞ GYO, 1,4 milyar dolarlık yatırım büyüklüğü ile İstanbul’un en prestijli caddesinde cadde mağazacılığı yatırımları, prestijli konut projeleri, alışveriş merkezleri ve karma projeler gerçekleştirmiştir.Projeden Görüntüler

Akgirişim Müteahhitlik Müşavirlik ve Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş
2014-2018© Akgirişim Müteahhitlik Müşavirlik ve Çevre Teknolojileri Sanayi ve Ticaret A.Ş
Solera Yazılım
Design & Application by Solera